גרסת האתר רגילה גרסת האתר רגילה
הסל נשמר ל 00:00 דקות

קופת !BRAVO

  • לתשלום: 3221* או 072-275-3221
  • א׳-ה׳ 10:00-16:00
הצגות

M.ART - Gogol Center - Alla

ארכיון תאריך: 7 מרץ 2020

ההופעה ברוסית

משך: שעתיים

מופע מחווה לזמרת הרוסית האגדית אלה פוגצ'ובה במסגרת מ. ארט פסטיבל. אלה פוגצ'ובה היא אגדת פופ. כל מי שנולד במדינות ברית המועצות לשעבר מכיר אותה, את שיריה ואת דרכה ארוכת השנים בתחום הפופ הרוסי. היו לכוכבת עליות ומורדות, שינויים חדים בחייה האישיים אבל עבור רבים היא מאחדת את כל קהילת דוברי הרוסית ברחבי עולם. במהלך מופע המחווה המיוחד יבוצעו שירים ידועים יותר וידועים פחות מתוך הרפרטואר העשיר של הזמרת משנות ה-70 וה-80. יישמעו גרסאות ועיבודים חדשים למיטב הקומפוזיציות של אלה פוגצ'ובה.
אמני הלהקה ישירו את השירים כמו שהם מבינים ומרגישים אותם היום. לאלה מאות שירים והמופע יציג את הקומפוזיציות האהובות ביותר.

הבמאי ואבי הרעיון – קיריל סרברניקוב
המנהל האמנותי – אנדרי פוליאקוב
האמנים: אודין ביירון, ניקיטה קוקושקין, בגני סנגדג'ייב, אלכסנדר גורצ'ילין, רינאל מוחמטוב, ריטה קרון, יקטרינה סטבלינה, מריה אופליאנץ, סווטלנה ממריושבה, מריה סלזניובה, יוליה פרסילד

בין 20.2 ל-3.7 הבמות הגדולות של תל-אביב תזכנה לארח פסטיבל רב-תחומי של תרבות רוסית M.ART. העמותה המארגנת, המכונה אף היא M.ART , מקדמת תרבות רוסית עכשווית בניו-יורק, לונדון ותל-אביב. תוכנית הפסטיבל הינה לקט ייחודי של האירועים החשובים ביותר בתרבות הרוסית של ימינו.

תיאטרון, אופרה, בלט, מחול עכשווי, מוזיקה, הקרנות סרטים, מסיבות, הרצאות... באביב 2020 תושבי תל-אביב ימצאו את עצמם בלב האמנות הרוסית העכשווית.

גילית שגיאת כתיב? סמן טקסט באמצעות העכבר ולחץ Ctrl+Enter